سینو وب > طراحی سایت > طراحی وب سایت خدماتی

طراحی سایت شرکتی خدماتی

معرفی سایت خدماتی

خدمات طراحی سایت و مزایای آن به عنوان اصلی مهم در دنیای کسب و کارهای سنتی و دیجیتالی تلقی میشود. امروزه کسب و کارها در بخش تولید، تجارت و یا خدماتی فعالیت دارند. کسب و کارهای خدماتی می توانند ارائه دهنده خدماتی باشند که نتایج آنها به تولید یک کالا منجر نشود، در اصل، یک کسب و کار یا شرکت خدماتی می تواند یک شرکت آموزشی باشد، یک آرایشگر باشد، یک ترمیم کننده پوست و یا یک طراح وب سایت باشد. تمامی این شغل ها، یک خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهند. خدمات آنها، کالا نمی باشد بلکه منشا گرفته از ارزش کارهایی است که آنها به مشتریان خود می فروشند. این شرکت خدماتی حتی می تواند تلفیقی از یک شرکت تولیدی و یک شرکت خدماتی باشد که اصطلاحا به آنها شرکت های تولیدی خدماتی اطلاق می شود.

طراحی سایت خدماتی به زمینه کاری وب سایت و اینکه حاوی چه بخشی از خدمات برای نمایش به کاربران است، بستگی زیادی دارد. در واقع در ابتدای کار با توجه به خدمات سایت مورد نظر اقدام به طراحی سایت خدماتی می شود و خدمات طراحی سایت برای اینگونه کسب و کارها امکاناتات بسیاری در اختیار مشتریان و کاربرانشان قرار میدهند، که سرانجام موجب می شود کاربران سایت، متناسب با نیازهایشان به خرید یا استفاده از امکانات خدمات طراحی سایت بپردازند. طراحی وب سایت شرکتی مناسب برای انواع شرکت های خدماتی نظافتی, خدماتی مهندسی, خدماتی صنعتی و سایر شرکت های خدماتی دیگر از لحاظ اینکه میتوانند سابقه, فعالیت, توانایی های خود را در آن بدون هزینه و صرف زمان زیاد به نمایش قرار دهند که باعث پیشرفت و افزایش مشتری و همچنین دسترسی آسان میشود


انواع شرکت های خدماتی

سایت های خدماتی، بر حسب نیاز مشتریان، به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند برخی با مشاوره دادن به مشتریان خود و برخی با انجام دادن برخی خدمات یک شرکت خدماتی می تواند در ارائه مشاوره به مشتریان خود عمل نماید و از این راه کسب درآمد داشته باشد. مثلا یک پزشک کاری که انجام می دهد کار خدماتی می باشد چرا که در بیشتر مواقع، آنها مشاورانی هستند که به بیماران خود، خدمات پزشکی ارائه می دهند.
بر طبق چنین تعاریفی بسیاری از مشاغل زیر مجموعه سایت های خدماتی مشاوره ای قرار می گیرند. نوع دیگر سایت های خدماتی، مربوط به مشاغلی است که مزیت اصلی این مشاغل خدماتی در کمتر بودن سرمایه مورد نیاز برای کار میتوان عنوان کرد مانند شرکت های خدماتی نظافتی و ... در هر صورت هر دو نوع از خدمات برای رسیدن به موفقیت در این راه نیاز به طراحی سایت خدماتی حرفه ای دارند که با استفاده از فضای نت بتوانند همواره در این راه پیشرفت کنند.


هدف از طراحی سایت خدماتی _ شرکتی

مسلما اصلی ترین هدف یک شرکت از طراحی سایت خدماتی یا شرکتی، معرفی شرکت و بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش و درآمد زایی از سایت می باشد.
از جمله دیگر اهداف طراحی سایت خدماتی :
گسترش دامنه فروش به خصوص به صورت انلاین در بستر سایت خدماتی خود
گسترش روابط ارتباطی شرکت خدماتی با مشتریان خود
معرفی انواع محصولات شرکت ( رنگ، نوع، اندازه، قیمت و...)
طراحی سایت خدماتی شرکتی برای معرفی خدمات
گسترش تجارت به نقاط فراتر
دریافت تبلیغات و درآمد زایی از سایت
رسیدن به مفهوم برند سازی برای شرکت خدماتی
کاستن از نیروهای کاری با ایجاد بخش های متنوع اینترنتی
صرفه جویی در وقت و البته کاغذ بازی های اداری

امکانات لازم در طراحی سایت خدماتی

 معرفی خدمات شرکت
گالری تصاویر از خدمات ارائه دهنده
درج تخفیف ها در وب سایت خدماتی
درج نظرات مشتریان
معرفی شرکت خدماتی و سوابق آن
مشاوره و ثبت سفارش آنلاین
بخش نمونه کارها وپروژه های شرکت خدماتی
امور کارکنان شرکت
نمایش اخبار شرکت
نمایش آمار بازدید
و...

متاسفانه برای فیلتر شما محصولی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت sinoweb می باشد