طراحی وب سایت حرفه ای

اهمیت طراحی وب سایت حرفه ای

با توجه به تغییر روش کسب و کار سنتی و روی اوردن فروشندگان و شرکت ها به حضور پر رنگ در فضای مجازی و تجارت الکترونیک طراحی وب سایت حرفه ای جز ملزوماتی است که برای قرار گرفتن در این رقابت جهانی باید رعایت شود. و این موضوع به حدی اهمیت پیدا کرده که بدون طراحی وب سایت حرفه ای نمی توان وارد رقابت با افراد و شرکت های ملی و بین المللی شد و طراحی وب سایت حرفه ای مقدمه ای است برای جواز ورود به این دنیای پررقابت.
با درک اهمیت این موضوع سوالات متفاوتی پیرامون طراحی وب سایت حرفه ای به وجود می آید که سایت حرفه ای به چه معناست؟طراحی سایت حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ یک وب سایت حرفه ای چه اختیاراتی را در اختیار کاربر قرار می دهد ؟ سئو و بهینه سازی در طراحی وب سایت حرفه ای بر چه مبنایی است؟ و ...


هدف طراحی وب سایت حرفه ای

در طراحی وب سایت حرفه ای باید نیاز و اهداف اساسی را مشخص کرد چرا که اصولاً هر سایتی بر پایه احساس نیاز و اهداف خاصی طراحی می گردد. امروزه هدف اصلی که اکثر کسب و کار ها به دنبال آن هستند برنامه ریزی مناسب و تبلیغات و بازار فروش و توانایی رقابت با رقبا است و طراحی وب سایت حرفه ای باید به گونه ای باشد که این نیاز اساسی را در هر کسب و کاری پوشش دهد. یعنی طراحی وب سایت حرفه ای باید همه ی ویژگی های یک سایت خوب و حرفه ای را که به آن پرداخته خواهد شد را داشته باشد و علاوه برآن از لحاظ بهینه سازی و سئو مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد چرا که اصل دیده شدن سایت و قرار گیری یک کسب و کار در رقابت با دیگر شرکت ها توجه به مسئله بهینه سازی و سئو یک وب سایت می باشد.


ویژگی های طراحی وب سایت حرفه ای

هر وب سایت دارای ویژگی هایی است که با رعایت آن وب سایت شما یک وب سایت حرفه ای خواهد شد و با طراحی وب سایت حرفه ای می توانید کسب و کار خود را متحول کنید. که در این قسمت به مهمترین ویژگی های طراحی وب سایت حرفه ای اشاره خواهیم کرد.


طراحی وب سایت حرفه ای و جلب نظر کاربران

کسب نظر کاربران یکی از اهداف اساسی هر کسب و کاری است که رسیدن به این هدف نیازمند آمار گیری از تجربه کاربران و تجزیه و تحلیل مخاطبان سایت است. یعنی شما باید طبق اماری که از کاربران خود به دست می آورید مخاطبان شما در چه رده سنی هستند؟ به دنبال چه هدفی هستند؟چه چیز آنها را راضی میکند؟ با دریافت این اطلاعات می توانید برنامه ای مناسب برای رسیدن به اهداف سایت خود بچینید و نظر همه کاربران خود را جلب کنید.

قالب طراحی وب سایت حرفه ای

استفاده از قالب های آماده اگرچه هزینه و زمان کمتری نیاز دارد ولی قطعا نمی تواند آنگونه که میخواهید نیاز شما را برطرف کند. اگر به دنبال طراحی وب سایت حرفه ای برای رسیدن به هدف خود هستید پیشنهاد ما طراحی یک قالب اختصاصی و مختص کسب و کارتان است. با این کار علاوه بر اینکه فعالیت شما را در بین رقبا خاص و کسب و کارتان را منحصر به فرد نشان می دهد به دلیل کد نویسی های اختصاصی قالب وب سایت شما، اصلاح کردن و ادیت آن، هم آسان تر و هم مقرون به صرفه تر خواهد بود و همچنین انعطاف پذیری بالاتری را در وب سایت حرفه ای خود در اختیارتان قرار می دهد.

طراحی وب سایت حرفه ای سازگاری با مرورگرها

موتورهای جستجو همچون گوگل نمیتوانند مانند یک کاربر سایت را ببینند بنابراین براینکه گوگل بتواند مطالب وب سایت را به طور کامل درک کند به اطلاعاتی نیازند است که ممکن است برای مخاطب قابل مشاهده نباشد.
بنابراین علاوه بر اینکه طراحی سایت حرفه ای شما باید به گونه ای باشد که اولا توسط همه مرورگرها قابل اجرا باشد و سپس مجوع کارهایی بر روی آن انجام داد که هم بهتر بتواند مطالب شایت شما را ایندکس کند و هم مطالب مورد نظر شما را بالاتر از رقبای شما نشان دهد. که این کار با سئو و بهینه سازی سایت امکان پذیر است. با سئو سایت شما به صورت حرفه ای، در بین رقبا رتبه بهتری خواهید داشت.


طراحی وب سایت حرفه ای سازگار با تبلت و موبایل

در دنیای کنونی و جایگزینی تلفن همراه و تبلت به جای لب تاب و کامپیوتر در دسترسی به فضای مجازی و وب گردی توجه به سازگاری یک سایت حرفه ای با موبایل و تبلت اشکار خواهد شد. امروزه بیشتر وب گردان برای فعالیت خود در اینترنت با توجه به سهولت استفاده و در دسترس بودن، این راه را انتخاب می کنند و طبیعی است که توجه به این نکته بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

امنیت شرط لازم طراحی وب سایت حرفه ای

همانگونه که  هر کسب و کار و فروشگاه و شرکتی نیاز به امنیت دارد تا اطلاعات و محصولات آن به سرقت نرود امنیت یک وب سایت نیز جز ملزومات اساسی آن است. امروزه با حک شدن و وجود باگ های امنیتی در سایت ها این مشکل به یکی از مشکلاتی اساسی در این زمینه تبدیل شده که به وفور رخ می دهد و نگرانی های فراوانی را به وجود می آورد. برای جلوگیری از این دست مشکلات به خصوص در طراحی وب سایت حرفه ای باید مجموع اقداماتی را انجام داد که یکی از آنها استفاده از سرورهای ایمن با امنیت بسیار بالا می باشد که برای تامین امنیت کامل در طراحی وب سایت حرفه ای باید کار را به یک شرکت متخصص و مجرب واگذار کنید.

طراحی وب سایت حرفه ای چند زبانه

اگر کسب و کار شما به گونه ای است که قابلیت حضور در بازارهای بین المللی را دارد و شما خواستار گسترش فعالیت خود در بین کشورهای مختلف هستتید اولین قدم داشتن سایتی است که دارای دو و یا چند زبان باشد. این زبان ها بسته به جوامع هدف شما انتخاب می شود و دایره نفوذ و مشتریان شما را در کشورهای مختلف افزایش می دهد. پس باید به این نکته توجه کنید که برای ارتباط با مشتریان خود در بین کشورهای دیگر باید در طراحی وب سایت حرفه ای خود این نکته را مدنظر قرار دهید.

متاسفانه برای فیلتر شما محصولی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

طراحی وب سایت شرکتی


اهمیت وب وب سایت شرکتی

امروزه با توجه به فعالیت گسترده شرکت ها در فضای مجازی طراحی سایت شرکتی حرفه ای و جذاب گام مهم در راستای برندینگ و مطرح کردن نام شرکت خواهد بود. در اصل طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت های مرتبط با تجارت با هدف گسترش تجارت و ارتباطات آنلاین و تعامل شرکت ها صورت می گیرد.
هر شرکت برای ارتباط با مشتریان و مراجعه کنندگان خود نیاز دارد تا در فضای مجازی فعالیت داشته باشد تا بتواند اولا محصولات خود را به نقاط مختلف معرفی کند و ثانیا پاسخ گویی سوالاتی باشد که مشتریان از راه های در و نزدیک قصد همکاری، خرید و ... را با شرکت دارند. هر کس برای انجام نیاز خود به دنبال شرکتی باشد اولین کار جستجو در موتورهای جستجو گر را انتخاب خواهد کرد و شرکتهایی که در موتورهای جستجوگر نباشند و یا وب سایتی برای خود نداشته باشند از بازار رقابت به شدت عقب خواهد افتاد. پس اگر می خواهید برای شرکت خود یک وب سایت جدید راه اندازی کنید، باید طراحی سایت شرکتی خودتان را به افرادی بسپارید که اهمیت موضوع را به خوبی درک کنند.
امروزه اهمیت طراحی سایت شرکتی کاملا روشن است، این مهم نیست که شرکت شما بزرگ باشد یا کوچک، چه تعداد نیرو دارد و ... شما با طراحی سایت شرکتی می توانید رزومه و فعالیت های خود را بدون هیچ محدودیتی به افراد و شرکت های دیگر نمایش دهید و آنها را از توانایی های خود آگاه سازید.
به طور کلی فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای بردارید. به واسطه یک وبسایت خوب میتوانید خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه داده و همواره با آنان در تعامل باشید.
یک وب سایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت می کنند. امروزه بیشتر افراد ابتدا به صورت آنلاین با یک برند آشنا می شوند و در ذهن‌شان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل در مورد وب سایت آن شرکت جستجو کرده و در وهله ی اول از سایت آن بازدید می کنند.


تعرفه و هزینه طراحی وب سایت شرکتی

تعرفه و هزینه طراحی وب سایت شرکتی بستگی به عوامل بسیاری درد که گاهی هزینه های زیادی برای شرکت به بار می آورد. این هزینه ها اگر کنترل شده نباشد می تواند خسارت های زیادی به شرکت شما وارد کند و علاوه بر این خسارت وب سایت طراحی شده کمکی به شرکت نکند.
برخی از طراحان وب سایت شرکتی نیز مبالغ بسیار پایینی برای طراحی وب سایت خود اعلام می کنند که این موضوع نیز باعث خسارت و ضرر به شرکت می شود چرا که  طراحی چنین سایتی فاقد امکانات لازم و ضروری برای شرکت می باشد. و چنین سایتی هیچ کمکی به شرکت نخواهد کرد. چرا که قادر به ارائه خدمات با کیفیت و طراحی توسط نیروی متخصص را ندارند و وب سایتی به دست مشتری تحویل داده می شود که عملا پاسخگوی هیچ نیازی از او نمی باشد.
تعرفه و هزینه طراحی وب سایت شرکتی بر اساس امکانات متفاوتی که برای آن در نظر گرفته می شود قیمت متفاوتی پیدا می کند در اصل هزینه طراحی وب سایت شرکتی بر اساس امکانات، کیفیت، پشتیبانی و عملکرد آن باید محاسبه شود تا مشتری بابت هزینه ای که پرداخت می کند، خدمات با کیفیت و مناسبی به دست آورد.
باید همه این خدمات و امکانات با هماهنگی مشتری و با مشاوره طراح سایت شرکتی انجام شود تا یک سایت بتواند همه نیازهای مشتری را برآورده کند. طراحی سایت حرفه ای که مختص شرکت شما باشد و بتواند خدمات مورد نیاز شرکت را پوشش بدهد باید توسط تیم متخصص و حرفه ای طراحی شود تا هم از مشاوره رایگان شرکت بتوانید بهره ببرید و هم با استفاده از پشتیبانی وب سایت خود بتوانید بدون ترس و مشکلی کسب و کار شرکت خود را بیمه کنید.


ویژگی های مورد نیاز برای موفقیت در طراحی وب سایت شرکتی


طراحی سایت شرکتی رسپانسیو

دیگر آن زمان که کاربران تنها با لب تاب و کامپیوتر به وب سایت ها سر می زدند گذشته امروزه با توجه به آمار گرفته شده بیش از نیمی از کاربران از طریق دستگاه های تلفن همراه و تبلت به سراغ وب سایت ها می روند. با این وجود شکی باقی نمی ماند که رسپانسیو کردن ( به معنای طراحی یک سایت برای نمایش مناسب در تمام مرورگرها و دستگاه های احتمالی از جمله موبایل و تبلت ) یکی از ملزومات طراحی سایت های شرکتی می باشد . علاوه بر این با وجود طراحی وب سایتی رسپانسیو دیگر لازم به طراحی اپلیکیشن و صرف هزینه های اضافی نخواهید داشت.

امنیت لازمه ی هر کسب و کاری

شما هر کسب و کاری داشته باشید داشتن امنیت بالا از ملزومات اساسی آن است. در طراحی سایت نیز امنیت از جمله اقدامات مهم یک سایت می باشد .در اصل امنیت در هر مقوله ای باعث دلگرمی و آرامش خاطر می شود. برای ایجاد امنیت نیاز به همکاری با شرکت برنامه نویسی خواهید داشت که بتواند امنیت شما را به بهترین شکل فراهم کند. امنیتی که با وجود تغییرات در قالب سایت، بروز رسانی محتوا، اشکال در هاست و سرور و ... هیچ خللی در آن وارد نشود و امنیت اطلاعات و بکاپ های گرفته شده از سیستم را تحت الشعاع قرار ندهد.


صفحات اختصاصی و مجزا برای هر قسمت

یک سایت شرکتی نیاز به چند صفحه مجزا و اختصاصی دارد که از جمله این صفحات می توان به صفحه اختصاصی برای معرفی شرکت و رزومه کاری و سابقه فعالیت و ... ارائه داد تا زمانی که کاربر به سایت مراجعه می کند بتواند در کمترین فرصت اطلاعات لازم برای اطمینان به شرکت شما را به دست آورد.
از جمله صفحات دیگر صفحه تماس با شرکت خواهد بود که در یک صفحه اختصاصی تمامی راه های ارتباطی با شرکت را باید مطرح کرد و به کاربر به صورت عملی نشان دهیم که به سوالات و مشکلاتی که برای انها پیش آمده در اسرع وقت وقت پاسخ داداه خواهد شد . صفحه دیگر صفحه نمایش محضولات خواهد بود و صفحاتی از این دست. که کاربر اطمینان پیدا کند که در مورد هرچیزی بخواهد اطلاعات به دست آورد به صفحه اختصاصی آن برود و نظرش جلب شود. و ...

پشتیبانی مداوم رمز جلب اطمینان کاربر

یکی از مهمترین راه های جلب اطمینان کاربران برای یک شرکت، پشتیبانی فنی مداوم و بی وقفه با پاسخ گویی سریع خواهد بود. تیم طراحی وب سایت شرکتی باید به قدری در این موضوع خوب کار کند که شرکت به راحتی بتواند این وظیفه را به خوبی انجام دهد. و هر کسب و کار و شرکتی زمانی موفق خواهد بود که ارتباط دائم و موثر با مشتری و پاسخگویی در قبال خدمات را وظیفه خود بداند. در این راه شرکت طراحی سینو وب با برگذاری مشاوره رایگان قبل از ثبت درخواست و پشتیبانی مداوم و کامل، بعد از طراحی وب سایت توانسته رضایت همه جانبه مشتریان را فراهم کند.


لازمه هر کسب و کاری چه در زمینه فعالیت های شرکتی، صنعتی، خدماتی و ... دیده شدن و کانون توجه بود توسط کاربران است. در کسب و کار های انلاین هیچ چیز به اندازه موتورهای جست و جو نمیتواند شما را کانون توجه قرار دهد و کاربران را به سوی سایت شما راهنمایی کند . پس اگر شما به دنبال بازاریابی آنلاین ، برندینگ و افزایش بازدید سایت و فروش کالا و محصولات و خدمات در سایت خود با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، کمک گرفتن از متخصصین بهینه سازی سئو می توانید به این امر دست پیدا کنید.
در اصل مهمترین مسئله در راه اندازی یک سایت شرکتی قوی بهینه سازی سایت (سئو) و ارتقا رتبه در گوگل می باشد. اگر توانستید متورهای جست و جو را مجاب کنید که شما بهترین هستید و انها وب سایت شما را در صدر نتایج قرار دادند بدون شک فعالیت و رونق کسب و کارتان چند برابر خواهد شد. برای به دست آوردن رتبه یک گوگل راه های مختلفی وجود دارند. برخی از این راه ها درست و تاثیر گذار و همیشگی هستند و بسیاری از روش ها می توانند به سئو وب سایت ضربه های بزرگی بزنند.
بهینه سازی و سئو باید حتما توسط شرکت متخصص و معتبر انجام شود
تا پس از اتمام کار بتواند با پشتیبانی بلند مدت این امر را تضمین کند در غیر این صورت هزینه های پرداختی شما ممکن است بیهوده باشد. پس لازمه این موفقیت سپردن کار به یک شرکت متخصص خواهد بود که شرکت طراحی وب سایت سینو وب با مشاوره رایگان و تضمین بلند مدت همه ی اتفاقات بعدی را بیمه می کند تا کاربر با خیال راحت کار و آسودگی خاطر به ادامه همکاری با شرکت امیدوار باشد.

در بین وب سایت های شرکتی اولین باشید...
ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت sinoweb می باشد