سینو وب > طراحی سایت > طراحی وب سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی


ارائه آموزش از جمله با اهمیت ترین بخش های زندگی بشر بوده که همواره در آموزه های دینی نیز نسبت به آن توصیه فراوانی شده است. امروزه افرادی که می خواهند در این زمینه پیشرفتی داشته باشند و فاصله های جغرافیایی خود را حذف کنند می توانند با طراحی سایت آموزشی نسبت به انجام این کار اقدام نمایند.آموزشگاه ها در هر زمینه فعالیتی که باشند، از مهدکودک ها گرفته تا مدارس و دبیرستان ها و آموزش های دانشگاهی و همچنین آموزش های عالی و تکمیلی و …. جهت معرفی کلاس ها، استادان و امکانات و خدمات آموزشی خود نیاز به طراحی سایت آموزشی دارند.
طراحی وب سایت آموزشی بهترین راهکار است که می تواند معرف سوابق و فعالیت ها و مزایای آموزشگاه در بین رقبا باشد.  اگر در طراحی سایت آموزشی بتوان ارتباط درست بین متقاضیان آموزش و موسسات آموزشی برقرار کرد به تبع نتایج بهتری میتوان گرفت یعنی بهتر است در چیدمان خدمات توجه بیشتری را داشته باشیم تا در دسترس کلیه کاربران سایت به راحتی قرار بگیرد. مخصوصا اینکه امروزه اکثر مردم به ویژه افرادی که اهل علم اندوزی و آموزش هستند، برای تحقیق و کسب اطلاعات و در نهایت تصمیم گیری بیشتر از اینترنت و جست و جوهای اینترنتی استفاده می نمایند و  اغلب وب سایت های آموزشی بزرگ دنیا اکثر خدمات خود از جمله برگزاری آزمون های آنلاین، ارائه کارنامه های آنلاین، آموزش آنلاین و مشاوره های آنلاین را با طراحی سایت آموزشی به صورت انلاین در اختیار دانشجویان خود قرار می دهند.

امکانات یک وب سایت آموزشی

معرفی دوره های آموزشی در حال برگزاری و شرایط و نحوه ثبت نام
برنامه زمان بندی کلاس ها معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
اخبارهای مربوط به سیستم آموزشی و سایر اخبار مرتبط
طراحی صفحه معرفی اساتید و مربیان در سایت آموزشی
فروش وسائل کمک آموزشی از جمله کتاب ها و جزوات
تصاویر و ویدیوهای آموزشی از آموزشگاه و فعالیت های آن
درج نظرات راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی
طراحی سیستم ثبت نام در وب سایت آموزشی
تاریخچه و معرفی آموزشگاه یا مرکز آموزشی
ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی
امکان گفتگوی زنده با پشتیبان آموزشی
دانلود جزوات اساتید، نمونه سؤالات و ...
خبرنامه ایمیلی و پیامکی برای کاربران
معرفی اساتید و مربیان به صورت گرافیکی
انجمن گفتگو برگزاری نظرسنجی های آنلاین
صدور کارنامه و اعلام نتایج


sinoweb متخصص در طراحی سایت آموزشی sinoweb متخصص در طراحی سایت آموزشی
پیشنهادات شرکت طراحی سایت sinoweb در حوزه طراحی سایت آموزشی :

_ مشخص کردن اهداف :
وب سایت های آموزشی از جمله سایت هایی هستند که در ابتدای کار باید اهداف و ماموریت ها را مشخص کرد و بر مینای ان سایت را طراحی کرد مثلا طراحی سایت آموزشی برای مقطع دبیرستان با طراحی وب سایت آموزشی برای دانشگاه و ۀموزش عالی بسیار متفاوت خواهد بود.

_ اطلاعات مهم ترین بخش وب سایت آموزشی
تکیه اصلی در وب سایت های آموزشی بر روی اطلاعات است تا موارد دیگر بنابراین باید نسبت به اطلاعاتی که در این نوع سایت ها وارد می شود حساسیت بیشتری به خرج داد.

_ امکان دسترسی سریع:
طراحی سایت آموزشی باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند بدون پیچیدگی و در اسرع وقت به مطالب مورد نظر دست پیدا کند. بنابراین مطالب وب سایت آموزشی باید در دسته بندی های مشخص برای دسترسی هر چه سریع تر قرار گیرد.

_ پشتیبانی قوی
وب سایت آموزشی به دلیل تعامل بالای کاربران با سایت باید با پشتیبانی قوی تضمین شود تا هر چه کاربر لازم دارد در اختیار او قرار گیرد و مشکلات پیش آمده او را از ادامه همراهی با وب سایت شما نا امید نکند.

متاسفانه برای فیلتر شما محصولی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیل



ورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت sinoweb می باشد