سینو وب > طراحی سایت > طراحی وب سایت آموزشی > شرکت طراحی سایت خدماتی/ آموزشی دبیرستان راضی

طراحی سایت آموزشی «دبیرستان دخترانه راضیه»

مشاهده این وب سایت

آشنایی با دبیرستان دخترانه راضیه ( اهداف و خدمات ):
دبیرستان دخترانه راضیه مدرسه هوشمند
تاسیس ۱۳۷۶ منطقه ۳ اصفهان
دارای رتبه ۱ از اداره کل آموزش و پرورش شهر اصفهان .
دارای موفقیت های متعدد علمی و آموزشی و ورزشی در سطح منطقه و شهر اصفهان
با رعایت استانداردهای آموزشی و پرورشی نظیر رعایت تراکم دانش آموزی و استفاده از تجهیزات و
فن آوری نوین هوشمند سازی در کلاس های درسی .
نمایندگان موسسین :
رئیس هیت مدیره : خانم نگین السادات صادقی
مدیر عامل: خانم زهرا راضی
اهداف مجتمع:
توسعه مهارت های فردی و اجتماعی که زمینه های انتخاب آگاهانه، هدفمند و هوشمند مسیر زندگی نوجوانان و جوانان را فراهم می نماید که از اولویت های نظام تعلیم و تربیت است و می باید با بهره مندی از تمامی ظرفیت های موجود و ممکن برای ارتقاء آن اهتمام ورزید .

طراحی سایت آموزشی


ارائه آموزش از جمله با اهمیت ترین بخش های زندگی بشر بوده که همواره در آموزه های دینی نیز نسبت به آن توصیه فراوانی شده است. امروزه افرادی که می خواهند در این زمینه پیشرفتی داشته باشند و فاصله های جغرافیایی خود را حذف کنند می توانند با طراحی سایت آموزشی نسبت به انجام این کار اقدام نمایند.آموزشگاه ها در هر زمینه فعالیتی که باشند، از مهدکودک ها گرفته تا مدارس و دبیرستان ها و آموزش های دانشگاهی و همچنین آموزش های عالی و تکمیلی و …. جهت معرفی کلاس ها، استادان و امکانات و خدمات آموزشی خود نیاز به طراحی سایت آموزشی دارند.
طراحی وب سایت آموزشی بهترین راهکار است که می تواند معرف سوابق و فعالیت ها و مزایای آموزشگاه در بین رقبا باشد.  اگر در طراحی سایت آموزشی بتوان ارتباط درست بین متقاضیان آموزش و موسسات آموزشی برقرار کرد به تبع نتایج بهتری میتوان گرفت یعنی بهتر است در چیدمان خدمات توجه بیشتری را داشته باشیم تا در دسترس کلیه کاربران سایت به راحتی قرار بگیرد. مخصوصا اینکه امروزه اکثر مردم به ویژه افرادی که اهل علم اندوزی و آموزش هستند، برای تحقیق و کسب اطلاعات و در نهایت تصمیم گیری بیشتر از اینترنت و جست و جوهای اینترنتی استفاده می نمایند و  اغلب وب سایت های آموزشی بزرگ دنیا اکثر خدمات خود از جمله برگزاری آزمون های آنلاین، ارائه کارنامه های آنلاین، آموزش آنلاین و مشاوره های آنلاین را با طراحی سایت آموزشی به صورت انلاین در اختیار دانشجویان خود قرار می دهند.

امکانات یک وب سایت آموزشی

معرفی دوره های آموزشی در حال برگزاری و شرایط و نحوه ثبت نام
برنامه زمان بندی کلاس ها معرفی کتاب ها و جزوات آموزشی
اخبارهای مربوط به سیستم آموزشی و سایر اخبار مرتبط
طراحی صفحه معرفی اساتید و مربیان در سایت آموزشی
فروش وسائل کمک آموزشی از جمله کتاب ها و جزوات
تصاویر و ویدیوهای آموزشی از آموزشگاه و فعالیت های آن
درج نظرات راجع به آموزشگاه و دوره های آموزشی
طراحی سیستم ثبت نام در وب سایت آموزشی
تاریخچه و معرفی آموزشگاه یا مرکز آموزشی
ثبت نام آنلاین در دوره های آموزشی
امکان گفتگوی زنده با پشتیبان آموزشی
دانلود جزوات اساتید، نمونه سؤالات و ...
خبرنامه ایمیلی و پیامکی برای کاربران
معرفی اساتید و مربیان به صورت گرافیکی
انجمن گفتگو برگزاری نظرسنجی های آنلاین
صدور کارنامه و اعلام نتایج


sinoweb متخصص در طراحی سایت آموزشی sinoweb متخصص در طراحی سایت آموزشی
پیشنهادات شرکت طراحی سایت sinoweb در حوزه طراحی سایت آموزشی :

_ مشخص کردن اهداف :
وب سایت های آموزشی از جمله سایت هایی هستند که در ابتدای کار باید اهداف و ماموریت ها را مشخص کرد و بر مینای ان سایت را طراحی کرد مثلا طراحی سایت آموزشی برای مقطع دبیرستان با طراحی وب سایت آموزشی برای دانشگاه و ۀموزش عالی بسیار متفاوت خواهد بود.

_ اطلاعات مهم ترین بخش وب سایت آموزشی
تکیه اصلی در وب سایت های آموزشی بر روی اطلاعات است تا موارد دیگر بنابراین باید نسبت به اطلاعاتی که در این نوع سایت ها وارد می شود حساسیت بیشتری به خرج داد.

_ امکان دسترسی سریع:
طراحی سایت آموزشی باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند بدون پیچیدگی و در اسرع وقت به مطالب مورد نظر دست پیدا کند. بنابراین مطالب وب سایت آموزشی باید در دسته بندی های مشخص برای دسترسی هر چه سریع تر قرار گیرد.

_ پشتیبانی قوی
وب سایت آموزشی به دلیل تعامل بالای کاربران با سایت باید با پشتیبانی قوی تضمین شود تا هر چه کاربر لازم دارد در اختیار او قرار گیرد و مشکلات پیش آمده او را از ادامه همراهی با وب سایت شما نا امید نکند.

شرکت طراحی سایت سینو وب متخصص در سئو و بهینه سازی سایت

طراحی سایت
برای گسترش فعالیت خود در هر حوزه ای، شما باید از فعالیت سنتی خود دل کنده و با تکنولوژی روز دنیا همراه شوید. طراحی سایت به صورت حرفه ای از جمله متداول ترین و کاملترین روش ها برای مطرح شدن در فضای مجازی است. اگر سایتی به صورت حرفه ای و مناسب و براساس اصول سئو طراحی شود باعث افزایش ترافیک و مشتری در کسب و کار شما خواهد شد. تیم طراحی سایت سینا لوگ در زمینه طراحی وب سایت به صورت حرفه ای یکی از مدعیان اصلی در این موضوع است.
بهینه سازی سایت
با توسعه روز افزون فضای مجازی دیگر تنها طراحی سایت مهم نیست. چرا که تا سایت شما به مردم معرفی نشود مشتری چندانی جذب نخواهید کرد. سئو و بهینه سازی سایت یک نوع بازاریابی اینترنتی است که محوریت آن توجه ویژه بر روی برخی کلمات کلیدی است که با جست و جوی آن کلمات در گوگل سایت شما در صدر نتایج قرار بگیرد. اگر این اتفاق رخ دهد خودتان میتوانید حدس بزنید فعالیت شما تا چه حدی رونق و گسترش خواهد یافت.
بازاریابی اینترنتی سایت
اگر به دنبال مطرح کردن و معروفیت نام و برند خود هستید باید به این نکته توجه خاصی داشته باشید که یکی از جدی ترین و البته ارزانترین راه ها در مقایسه با روش های سنتی بازاریابی اینترنتی است. با انجام این کار کسب و کار شما در مقابل دید افراد بیشتری قرار می گیرد و طبیعتا با مطرح شدن فعالیت شما در فضای مجازی روز های خوشی در در انتظار شما خواهد بود. ما با طراحی سایت و بازار یابی حرفه ای آن، شما را برای بیشتر دیده شدن توسط مشتریان یاری می نماییم .
اپلیکیشن موبایل
امروزه با توجه به توسعه ی گوشی های هوشمند و فراگیری آن در بین مردم موضوع اپلیکیشن های موبایل به شدت بیشتری مورد توجه کاربران قرار گرفته به گونه ای که اکنون به یکی از نقاط قوت توسعه ی کسب و کار منجر شده است و می طلبد که توجه ویژه ای به آن شود.یکی از تخصص های سینو وب طراحی اپلیکیشن موبایل مبتنی بر اندروید و ios به صورت کاملا حرفه ای می باشد.
طراحی گرافیک حرفه ای برای سایت
طراحی و گرافیک یک سایت یعنی تشکیل دهنده ی ساختار و ظاهر آن سایت. اگر سایتی همه گزینه های لازم را داشته باشد ولی در طراحی آن از گرافیک حرفه ای استفاده نشود نمی تواند مورد توجه قرار بگیرد. یکی از خدمات سایت سینو وب براورده کردن نیاز شما در همین موضوع است که با پیاد سازی طرح های گرافیکی مناسب و جذاب شما را همراهی خواهد کرد.
تولید محتوای وب سایت
در طراحی و بهینه سازی (سئو) یک سایت محتوا پادشاه است البته باید توجه داشت که نه هر محتوایی بلکه محتوایی که بتواند نیاز های یک سایت را برطرف کند. تولید محتوایی جذاب و مفید یکی از مهم ترین ارکان یک سایت است چرا که با یک مطلب مفید و محتوای عالی شما می توانید اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید و این اعتماد در فضای نت یعنی تبدیل کاربر به مشتری وفادار

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی سایت آموزشی «دبیرستان دخترانه راضیه»

طراحی سایت صنعتی «فولاد تک سازه»

طراحی سایت خدماتی/آموزشی / سرگرمی «آقای خواننده»


طراحی سایت فروشگاهی / شخصی «نقره مختاری»

طراحی سایت شخصی« MOGHIMEHFAR»

طراحی سایت خدماتی «گراف»


امتیازات شرکت طراحی سایت sinoweb نسبت به دیگر شرکت های طراح سایت

ایمن سازی وب سایت

ایمن سازی وب سایت یکی از نکات مهم در طراحی سایت حرفه ای است که اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد و با بی توجهی به آن مشکلات اساسی برای وب سایت پیش خواهد آمد اما تیم sinoweb پس از راه اندازی وب سایت، فعالیت ایمن سازی آن را شروع می کند که هیچ مشکل امنیتی برای سایت مشتری خود پیش نیاید و این ایمنی وب سایت را با پشتیبانی خود بیمه می کند.

تولید محتوای با کیفیت

پس از برنامه نویسی و پیاده سازی سایت باید محتوای مورد نظر در سایت درج شود. برای این کار اطلاعات مورد نظر کارفرما به صورت کتبی در اختیار شرکت قرار خواهد گرفت و سپس این اطلاعات توسط تیم متخصص تولید محتوا بررسی و بهینه می شود و در سایت قرار می گیرد. در صورت درخواست کارفرما برای درج اطلاعات، تیم طراحی سایت sinoweb آموزشات لازم را به صورت کامل در اختیار کارفرما قرار خواهد داد.

پشتیبانی بلندمدت

پس از طراحی و راه اندازی وب سایت، پشتیبانی از آن آغاز خواهد گردید که در این مدت زمان در صورتی که مشکلی برای وب سایت پیش بیاید سریعا به رفع مشکل پرداخته می شود و همچنین در صورت ایجاد هر سوال در مورد وب سایت کارفرما می تواند با تماس با تیم پشتیبان sinoweb مشکل خود را برطرف نماید.


انجام سئو مبتنی بر آخرین الگوریتم های گوگل

 تیم بهینه سازی و سئو  sinoweb با آگاهی کامل به آخرین متدها و جدیدترین الگاریتم های گوگل پس از بررسی شرایط و وضعیت رقبا اقدامات لازم را برای سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو جهت حضور در صفحه اول گوگل به ازای عبارات کلیدی مدنظر کسب و کار شما انجام خواهد داد.

هزینه مناسب و منصفانه

 قیمت گذاری برای طراحی سایت بستگی به شرایط بسیاری دارد که بر مبنای آن قیمت ها تعیین می شود اما شرکت طراحی سایت sinoweb  در زمینه قیمت گذاری مناسب ترین و متعادل ترین و منصفانه ترین میزان را برای شما در نظر خواهد گرفت. 

طراحی خلاقانه و گرافیک تخصصی

در طراحی سایت گرافیک سایت شکل ظاهری و ساختار آن را تشکیل می دهد. ما با مطالعه دقیق بر روی کسب و کار مورد نظر و رقبای مطرح شما، تعامل لازم را برای به دست آوردن گرافیک تخصصی و مخصوص فعالیت های شما به صورت کاملا حرفه ای به کار خواهیم گرفت.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت sinoweb می باشد