سینو وب > طراحی سایت > طراحی سایت جوملا

طراحی وب سایت جوملا

طراحی وب سایت جوملا

جوملا یک سیستم متن باز مدیریت محتوا می باشد که به زبان برنامه نویسی php می باشد که به همین دلیل طراحی وب سایت جوملا نیاز چندانی به دانستن دانش برنامه نویسی نداشته ویک فرد مبتدی نیز پس از مدتی کار با وب سایت طراحی شده با جوملا به راحتی می تواند مطالب و اطلاعات مورد نظر خود را در سایت منتشر کند. در اصل می توان گفت جوملا سیستم مدیریت محتوای رایگانی می باشد که از طریق آن به آسانی می توانید ساخت سایت خود را انجام دهید. تنها کافیست قبل از هر چیز دامنه خود را ثبت نموده و هاست خود را خریداری نمایید.
طراحی وب سایت جوملا پس از وردپرس دومین سیستم مدیریت محتوای محبوب در طراحی سایت به شمار می‌رود. امکانات جوملا بیشتر برای طراحی سایت‌هایی در ابعاد متوسط و متمایل به بزرگ از جمله طراحی سایت های پزشکی، صنعتی، خبری و ... مناسب است.


تعرفه و هزینه طراحی وب سایت جوملا

طراحی سایت جوملا به دلیل اینکه از جمله طراحی وب سایت های آماده به شمار می رود معمولا ارزان می باشد. برای داشتن یک وب سایت جوملا هم می توانید به طراحی قالب جوملا توسط شرکت های برنامه نویسی حرفه ای مانند سینو وب بپردازید هم از قالب های اماده موجود در فضای نت استفاده کنید.
البته ما برای هر کاری طراحی وب سایت جوملا و از این دست سایت های آماده پیشنهاد نمی دهیم بلکه شما ابتدا باید به آینده وب سایت و فعالیت خود توجه کنید چرا که طراحی وب سایت جوملا هر چند کم هزینه و ارزان خواهد بود ولی انعطاف مورد نظر برای هر نوع فعالیتی را ندارد و اگر شما می خواهید به صورت کامل و از همه امکانات یک سایت بهرمند شوید باید به طراحی سایتی حرفه ای فکر کنید.
طراحی وب سایت جوملا معمولا پایین می باشد چون قالب های آن به صورت آماده وجود دارد و تنها شامل هزینه طراحی قالب و راه اندازی می شود و از مزیت های یک سایت حرفه ای که دارای انعطاف مورد نظر برای تغییرات آتی و پشتیبانی بلندمدت باشد محروم است.


طراحی وب سایت جوملا چند زبانه

اگر شما به فکر طراحی سایت های چند زبانه هستید طراحی سایت چند زبانه جوملا در بین سایت های آماده یکی از گزینه های مناسب به شمار می رود. زیرا به دلیل داشتن ماژول های متنوع، منوها و بسیاری از امکانات مورد نیاز دیگر برای سفرشی سازی گزینه مناسبی خواهد بود برای طراحی سایت های دو یا چند زبانه. البته اگر به سایت های بین المللی برای گسترش فرا مرزی کسب وکار خود فکر میکنید طراحی سایت حرفه ای مختص برای کسب و کار شما گزینه بسیار مناسب تری خواهد بود تا به پیشرفت مورد نظر خود دست یابید
اگر برای طراحی وب سایت خود از جمله طراحی سایت چندزبانه جوملا یا طراحی سایت چند زبانه حرفه ای نیاز به مشاوره داشتید با ما در تماس باشید تا با مشاوره رایگان سینو وب بهترین نتیجه و تصمیم را بگیرید.


کاربرد و تفاوت طراحی وب سایت جوملا با طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت با جوملا به دلیل داشتن قالب های اماده فرایند زمان بری نخواهد بود و شاید در عرض چند ساعت شما دارای یک سایت با امکانات بسیار زیادی شوید. سایت جوملا به دلیل قالب های اماده هزینه به مراتب پایین تری خواهد داشت که از جمله مزیت های آن به شمار می رود ولی امنیت ضعیف تر و عدم پشتیبانی بلند مدت ضعف بزرگی محسوب می شود.
وب سایت های جوملا به دلیل افزونه‌های آن که توسط توسعه‌دهندگان دیگر ایجاد شده‌اند، در گذر زمان آسیب‌پذیری‌های متعددی را تجربه کرده است ولی در حال حاضر با گذشته زمان و برطرف شدن بسیاری از این آسیب‌پذیری‌ها، هم‌اکنون جوملا از امنیت خوبی برخوردار است.
از دیگر تفاوت های وب سایت جوملا با طراحی اختصاصی سایت این است که، قالب های آماده کدنویسی پیچیده ای دارند و شما نمی توانید به راحتی به قسمت های مختلف برای اعمال تغییرات بیشتر دسترسی داشته باشید. اما قالب هایی که اختصاصی هستند و توسط یک تیم طراحی و متخصص صرفاً برای شخص شما طراحی شده اند قابل اعتماد هستند و مورد توصیه ما نیز خواهد بود. چرا که چنین طراحی دارای امنیت بالاتر می باشد و باگی ندارد.
جوملا دارای هزاران افزونه‌ی رایگان و تجاری است که در توسعه‌ی یک سایت سازمانی و شرکتی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند و در عوض برای طراحی وب سایت های فروشگاهی به دلیل عملکرد نه چندان مناسب افزونه‌های جوملا، استفاده از آن توصیه نمی‌شود.

متاسفانه برای فیلتر شما محصولی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت sinoweb می باشد