طراحی وب سایت ارزان

آیا طراحی وب سایت ارزان امکان پذیر است ؟؟؟

طراحی یک سایت تا چه حد می تواند هزینه در بر داشته باشد؟ برخی به دنبال طراحی وب سایت ارزان و کم هزینه می باشند، گاهی اوقات طراحی سایت می تواند در کمتر از یک روز انجام شود، اما آیا طراحی وب سایتی ارزان می تواند تمام امکانات مورد نیاز یک وب سایت خوب را داشته باشد؟ پاسخ به این سوال میتواند به گونه های متفاتی بیان شود، مسلما طراحی سایتی ارزان قیمت و غیر حرفه ای، نمی تواند نیاز های متنوع و متغیر مدیران سایت و کاربران متعدد آنها را براورده سازد.
امروزه بسیاری از افراد و شرکت ها سازمان ها برای گسترش فعالیت تجاری و اقتصادی خود به طراحی وب سایت های اینترنتی روی آورده اند، که طراحی وب سایت ها متناسب با امکانات و زمانی که برای آن صرف می شود می تواند کم یا زیاد شود. البته در کنار این عوامل باید انصاف شرکت طراح سایت را هم در نظر گرفت.
باید به این نکته توجه کرد که طراحی وب سایت ارزان زمانی مفید خواهد بود که امکانات لازم را برای متقاضی در بر داشته باشد که متاسفانه امروزه برخی شرکت ها با عنوان طراحی سایت ارزان به دنبال جذب مشتری هستند و سایتی را به مشتری ارائه می دهند که امکانات و امنیت لازم را ندارد.
طراحی وب سایت ارزان قیمت اما کیفیت بالا ممکن است اما نیاز به برنامه ریزی و تجربه کافی دارد و خدمات طراحی وب سایت ارزان بدون تجربه و برنامه ریزی ممکن نیست و برخی از شرکت بدون داشتن تجربه کافی در زمینه طراحی وب اقدام به انجام پروژه ها با قیمت پایین می نماید حال آنکه از آینده و نیاز به پشتیبانی سایت طراحی شده خبری ندارند و سایت طراحی شده را بدون پشتیبانی رها می نمایند..


سینو وب متخصص در طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان که قالب آن از پایه طراحی شده باشد یک پروژه تخصصی محسوب میشود که شرکت طراحی سینو وب این کار را برای شما تضمین می کند. در حقیقت طراحی وب سایت ارزان و حرفه ای خدمتی است که کمتر شرکت ارائه کننده خدمات وب سایتی می تواند ارائه نماید که مجموعه سینو وب با توجه به تجربه بسیار خود در این زمینه می تواند خدمات خود را با کیفیت بالا و به همراه پشتیبانی کامل و سریع ارائه نماید.
یک راه کار ساده برای پایین آوردن هزینه سایت استفاده از قالب آماده وب سایت است که به دلیل مشکلات آن نظیر غیر قالب توسعه بودن، ایمنی و سرعت پایین و عدم قابلیت ارتقاء به هیچ وجه توصیه نمی گردد و خرید سایت آماده می تواند باعث هدر رفتن پول و زمان شما گردد. در اصل طراحی وب سایت ارزان به معنای طراحی وب سایت با ساختار و طراحی ضعیف و یا عدم وجود امکانات لازم در طراحی وب سایت ارزان نمی باشد.


نکاتی که در طراحی وب سایت ارزان قیمت باید به آن توجه کرد

_ در طراحی وب سایت ارزان باید نکات اساسی طراحی سایت و سئو آن رعایت شود پس حتما باید توجه ویژه ای به متا تگ ها شود. سعی شود برای هر یک از صفحه ها ، بر اساس موضوع صفحه ، متنی مرتبط در تک توضیحات قرارگیرد. برخی از شرکتها برای راحتی کار خود و صرفه جویی در زمان طراحی وب سایت ارزان قیمت، از یک متن کلی که در مورد کلیات سایت طراحی شده می باشد ، برای همه صفحه ها بصورت یکسان استفاده می کنند.
_ موتورهای جستجوگر ترجیح می دهند وب سایت هایی را بررسی و ایندکس نمایند که در طراحی سایت استانداردهای کدنویسی رعایت شده باشد. رعایت این استانداردها در طراحی وب سایت ارزان قیمت شما موجب می شود روال ایندکس شدن سایت شما تسریع گردد. بنابراین از شرکت طراحی وب سایت ارزان خود بخواهید در مورد وب سایت شما این نکته را رعایت کنید از تائیدیه W۳C استفاده نماید.
_ استفاده از کدهای CSS در طراحی وب سایت ارزان قیمت شما موجب می گردد مدیریت و تغییر طراحی سایت آسانتر و سریع تر انجام شود و همچنین باعث بارگزاری سریعتر صفحات وب شما می شود.
_ در طراحی وب سایت ارزان قیمت خود به تگ عنوان توجه کنید. این تگ برای هر یک از صفحات طراحی سایت شما براساس موضوع آن صفحه باید انتخاب گردد. از تکرار یک عنوان تکراری برای همه صفحات در طراحی وب سایت ارزان قیمت خود بپرهیزید.
_ از شرکت طراحی وب سایت ارزان خود بخواهید از تصاویر موتبط با موضوع وب سایت شما استفاده نماید. چرا که انجام این کار، موجب ارتقاء رنکیگ وب سایت شما خواهد شد.

در صورت عدم اعمال هر یک از گزینه های بالا توسط شرکت طراحی وب سایت ارزان شما، جایگزین نمودن شرکت طراحی وب سایت بهترین راه حل برای دستیابی به هدف شما می باشد.

متاسفانه برای فیلتر شما محصولی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

طراحی وب سایت جوملا

طراحی وب سایت جوملا

جوملا یک سیستم متن باز مدیریت محتوا می باشد که به زبان برنامه نویسی php می باشد که به همین دلیل طراحی وب سایت جوملا نیاز چندانی به دانستن دانش برنامه نویسی نداشته ویک فرد مبتدی نیز پس از مدتی کار با وب سایت طراحی شده با جوملا به راحتی می تواند مطالب و اطلاعات مورد نظر خود را در سایت منتشر کند. در اصل می توان گفت جوملا سیستم مدیریت محتوای رایگانی می باشد که از طریق آن به آسانی می توانید ساخت سایت خود را انجام دهید. تنها کافیست قبل از هر چیز دامنه خود را ثبت نموده و هاست خود را خریداری نمایید.
طراحی وب سایت جوملا پس از وردپرس دومین سیستم مدیریت محتوای محبوب در طراحی سایت به شمار می‌رود. امکانات جوملا بیشتر برای طراحی سایت‌هایی در ابعاد متوسط و متمایل به بزرگ از جمله طراحی سایت های پزشکی، صنعتی، خبری و ... مناسب است.


تعرفه و هزینه طراحی وب سایت جوملا

طراحی سایت جوملا به دلیل اینکه از جمله طراحی وب سایت های آماده به شمار می رود معمولا ارزان می باشد. برای داشتن یک وب سایت جوملا هم می توانید به طراحی قالب جوملا توسط شرکت های برنامه نویسی حرفه ای مانند سینو وب بپردازید هم از قالب های اماده موجود در فضای نت استفاده کنید.
البته ما برای هر کاری طراحی وب سایت جوملا و از این دست سایت های آماده پیشنهاد نمی دهیم بلکه شما ابتدا باید به آینده وب سایت و فعالیت خود توجه کنید چرا که طراحی وب سایت جوملا هر چند کم هزینه و ارزان خواهد بود ولی انعطاف مورد نظر برای هر نوع فعالیتی را ندارد و اگر شما می خواهید به صورت کامل و از همه امکانات یک سایت بهرمند شوید باید به طراحی سایتی حرفه ای فکر کنید.
طراحی وب سایت جوملا معمولا پایین می باشد چون قالب های آن به صورت آماده وجود دارد و تنها شامل هزینه طراحی قالب و راه اندازی می شود و از مزیت های یک سایت حرفه ای که دارای انعطاف مورد نظر برای تغییرات آتی و پشتیبانی بلندمدت باشد محروم است.


طراحی وب سایت جوملا چند زبانه

اگر شما به فکر طراحی سایت های چند زبانه هستید طراحی سایت چند زبانه جوملا در بین سایت های آماده یکی از گزینه های مناسب به شمار می رود. زیرا به دلیل داشتن ماژول های متنوع، منوها و بسیاری از امکانات مورد نیاز دیگر برای سفرشی سازی گزینه مناسبی خواهد بود برای طراحی سایت های دو یا چند زبانه. البته اگر به سایت های بین المللی برای گسترش فرا مرزی کسب وکار خود فکر میکنید طراحی سایت حرفه ای مختص برای کسب و کار شما گزینه بسیار مناسب تری خواهد بود تا به پیشرفت مورد نظر خود دست یابید
اگر برای طراحی وب سایت خود از جمله طراحی سایت چندزبانه جوملا یا طراحی سایت چند زبانه حرفه ای نیاز به مشاوره داشتید با ما در تماس باشید تا با مشاوره رایگان سینو وب بهترین نتیجه و تصمیم را بگیرید.


کاربرد و تفاوت طراحی وب سایت جوملا با طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت با جوملا به دلیل داشتن قالب های اماده فرایند زمان بری نخواهد بود و شاید در عرض چند ساعت شما دارای یک سایت با امکانات بسیار زیادی شوید. سایت جوملا به دلیل قالب های اماده هزینه به مراتب پایین تری خواهد داشت که از جمله مزیت های آن به شمار می رود ولی امنیت ضعیف تر و عدم پشتیبانی بلند مدت ضعف بزرگی محسوب می شود.
وب سایت های جوملا به دلیل افزونه‌های آن که توسط توسعه‌دهندگان دیگر ایجاد شده‌اند، در گذر زمان آسیب‌پذیری‌های متعددی را تجربه کرده است ولی در حال حاضر با گذشته زمان و برطرف شدن بسیاری از این آسیب‌پذیری‌ها، هم‌اکنون جوملا از امنیت خوبی برخوردار است.
از دیگر تفاوت های وب سایت جوملا با طراحی اختصاصی سایت این است که، قالب های آماده کدنویسی پیچیده ای دارند و شما نمی توانید به راحتی به قسمت های مختلف برای اعمال تغییرات بیشتر دسترسی داشته باشید. اما قالب هایی که اختصاصی هستند و توسط یک تیم طراحی و متخصص صرفاً برای شخص شما طراحی شده اند قابل اعتماد هستند و مورد توصیه ما نیز خواهد بود. چرا که چنین طراحی دارای امنیت بالاتر می باشد و باگی ندارد.
جوملا دارای هزاران افزونه‌ی رایگان و تجاری است که در توسعه‌ی یک سایت سازمانی و شرکتی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند و در عوض برای طراحی وب سایت های فروشگاهی به دلیل عملکرد نه چندان مناسب افزونه‌های جوملا، استفاده از آن توصیه نمی‌شود.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت sinoweb می باشد