سینو وب > طراحی سایت > طراحی سایت جوملا > هزینه طراحی وب سایت

هزینه طراحی وب سایت

هزینه طراحی وب سایت مشکل اصلی کارفرمایان

طراحی وب سایت جز مشاغلی محسوب می شود که طرفداران زیادی پیدا کرده و افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده است. چرا که امروزه اکثر مشاغل دریافته اند که برای گسترش فعالیت خود راهی به جز روی آوردن به تجارت الکترونیک نیست. مهم ترین سوالاتی که ممکن است برای افراد متقاضی طراحی سایت پیش بیاید مسئله قیمت و هزینه طراحی وب سایت است. به عنوان مثال هزینه طراحی سایت چقدر است؟ هزینه طراحی وب سایت به چه عواملی بستگی دارد؟ و ...
این سوالات و نگرانی ها یک دلیل اصلی دارد و آن هم قیمت های متفاوتی است که هر شرکت برای طراحی وب سایت خود اعلام می کند. میتوان گفت یکی از وسیع ترین بازه های هزینه خدمات را می توانید در حوزه طراحی وب سایت مشاهده کنید. هر شخص یا شرکتی که به این کار مشغول است، ملاک های خود را داشته و هزینه طراحی سایت متفاوتی را ارائه میکند. این بازه وسیع تعرفه طراحی سایت، موجب سردرگمی کارفرمایان شده است.


تعیین هزینه طراحی وب سایت

تعیین تعرفه و هزینه طراحی وب سایت به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله کیفیت ، جذابیت ، رعایت استانداردهای برنامه نویسی و گوگل و ... که باعث می شود هزینه طراحی وب سایت از چند صد هزار تومان به چند میلیون تومان افزایش پیدا کند. برای طراحی سایت و اطلاع از هزینه طراحی آن باید ابتدا نوع وب سایت و هدف خود را از طراحی آن مشخص کنید.
امروزه تعداد دسته بندی های وب سایت و امکانات آن هر روزه در حال گسترش و آپدیت شدن است و شما برای رسیدن به هدف خود باید نوع وب سایت خود (وب سایت خبری، وب سایت ورزشی، وب سایت مدیا، وب سایت فروشگاهی و...) را مشخص کنید و امکانات متناسب با وب سایت خود را مدنظر قرار دهید تا هزینه طراحی وب سایت شما بیهوده افزایش پیدا نکند. پس از تعیین نوع وب سایت باید استاندارهای مربوط به طراحی وب سایت شما متناسب با کسب و کارتان معین شود تا برنامه نویس با صرف وقت بیشتر هزینه طراحی سایت را بالا نبرد. طبیعتا هر چه طراحی وب سایت وقت و میزان کدنویسی بیشتری را شامل شود هزینه طراحی وب سایت بیشتر خواهد شد.
به صورت کلی شما باید هدف و امکانات و برنامه ریزی مشخصی را اراده دهید تا طراحی سایت شما بر مبنای همان برنامه پیش رود و محتمل صرف وقت و هزینه طراحی بیشتری نشود.


از جمله عواملی که در هزینه طراحی وب سایت موثرند


هزینه طراحی سایت بر حسب استاتیک یا داینامیک بودن

یک وب سایت بر حسب استاتیک بودن ( وب سایتی که پس از طراحی نمیتوان تغییر و ویرایشی در آن ایجاد کرد) یا دینامیک بودن(وب سایت هایی که دارای پنل های مدیریتی اند و مدیر وب سایت می تواند تغییرات مورد نظر خود را در سایت پیاده کند) هزینه های متفاوتی در بر خواهد داشت که طبیعتا وب سایت های استاتیک هزینه طراحی به مراتب کمتری را شامل می شوند.

تعرفه وب سایت با توجه به روز شدن مداوم وبسایت

هزینه طراحی یک وب سایت بر حسب زمان بندی بروزرسانی آن تغییر می کند. برخی سایت ها به دلیل اینکه بروز رسانی کمتری دارند یا حتی یکبار برای همیشه مطلب در آن قرار میگیرد هزینه طراحی کمتری نسبت به سایتی که مداوم بخواهد بروز شود را شامل می شود چرا که وقت و افراد بیشتری را لازم دارد.

عناصر گرافیکی تخصصی و امکانات متناسب با تعرفه طراحی سایت

گرافیک و امکانات تخصصی به دلیل اینکه زمان بیشتر و افراد بیشتری را به خدمت می گیرد طبیعتا هزینه طراحی وب سایت را بالاتر می برد و بالعکس هر چه گرافیک از تصاویر اماده شده انتخاب شود هزینه طراحی وب سایت پایین می آید.


تاثیر سرعت وب سایت در هزینه طراحی آن

سرعت یک وب سایت از جمله مهم ترین رمزهای موفقیت آن سایت خواهد بود، عوامل مختلفی روی سرعت یک وبسایت اثرگذارند که هر چه تیم برنامه نویسی متخصص تر و حرفه ای تر باشند راه کارهای بیشتر و بهتری را برای افزایش سرعت به کار می گیرند.هر چه تیم طراحی سایت بیشتر زمان و افراد خود را درگیر مجموع اقداماتی کند که باعث افزایش سرعت سایت شود در هزینه طراحی آن وب سایت تاثیر خواهد داشت.

اعتبار و پشتیبانی طراحی

پشتیبانی سایت از جمله عوامل دیگری است که باید به آن توجه ویژه ای شود.سایت هایی که بدون پشتیبانی باشند و پس از طراحی سایت رها شوند نه تنها هزینه طراحی وب سایت بسیار پایین تری دارند بلکه اصلا کارایی لازم را ندارند چرا که ممکن است پس از چند روز با مشکل مواجه شوند و کارایی مناسب را ارائه ندهند.

تعرفه طراحی سایت بر مبنای سئو و بهینه سازی

سایت هایی که به صورت اختصاصی طراحی می شوند ملزومات لازم سئو سایت را دارا ی باشند. اگر چه سئو و بهینه سازی وب سایت هزینه کاملا مجزایی از طراحی سایت است ولی فراهم کردن زیربناهای مختص سئو باید در فرایند طراحی سایت رعایت شوند. فراهم کردن این زیربناها که در طراحی سایت حرفه ای و تخصصی امکان پذیر است باعث افزایش هزینه طراحی سایت می گردد.

متاسفانه برای فیلتر شما محصولی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

طراحی وب سایت جوملا

طراحی وب سایت جوملا

جوملا یک سیستم متن باز مدیریت محتوا می باشد که به زبان برنامه نویسی php می باشد که به همین دلیل طراحی وب سایت جوملا نیاز چندانی به دانستن دانش برنامه نویسی نداشته ویک فرد مبتدی نیز پس از مدتی کار با وب سایت طراحی شده با جوملا به راحتی می تواند مطالب و اطلاعات مورد نظر خود را در سایت منتشر کند. در اصل می توان گفت جوملا سیستم مدیریت محتوای رایگانی می باشد که از طریق آن به آسانی می توانید ساخت سایت خود را انجام دهید. تنها کافیست قبل از هر چیز دامنه خود را ثبت نموده و هاست خود را خریداری نمایید.
طراحی وب سایت جوملا پس از وردپرس دومین سیستم مدیریت محتوای محبوب در طراحی سایت به شمار می‌رود. امکانات جوملا بیشتر برای طراحی سایت‌هایی در ابعاد متوسط و متمایل به بزرگ از جمله طراحی سایت های پزشکی، صنعتی، خبری و ... مناسب است.


تعرفه و هزینه طراحی وب سایت جوملا

طراحی سایت جوملا به دلیل اینکه از جمله طراحی وب سایت های آماده به شمار می رود معمولا ارزان می باشد. برای داشتن یک وب سایت جوملا هم می توانید به طراحی قالب جوملا توسط شرکت های برنامه نویسی حرفه ای مانند سینو وب بپردازید هم از قالب های اماده موجود در فضای نت استفاده کنید.
البته ما برای هر کاری طراحی وب سایت جوملا و از این دست سایت های آماده پیشنهاد نمی دهیم بلکه شما ابتدا باید به آینده وب سایت و فعالیت خود توجه کنید چرا که طراحی وب سایت جوملا هر چند کم هزینه و ارزان خواهد بود ولی انعطاف مورد نظر برای هر نوع فعالیتی را ندارد و اگر شما می خواهید به صورت کامل و از همه امکانات یک سایت بهرمند شوید باید به طراحی سایتی حرفه ای فکر کنید.
طراحی وب سایت جوملا معمولا پایین می باشد چون قالب های آن به صورت آماده وجود دارد و تنها شامل هزینه طراحی قالب و راه اندازی می شود و از مزیت های یک سایت حرفه ای که دارای انعطاف مورد نظر برای تغییرات آتی و پشتیبانی بلندمدت باشد محروم است.


طراحی وب سایت جوملا چند زبانه

اگر شما به فکر طراحی سایت های چند زبانه هستید طراحی سایت چند زبانه جوملا در بین سایت های آماده یکی از گزینه های مناسب به شمار می رود. زیرا به دلیل داشتن ماژول های متنوع، منوها و بسیاری از امکانات مورد نیاز دیگر برای سفرشی سازی گزینه مناسبی خواهد بود برای طراحی سایت های دو یا چند زبانه. البته اگر به سایت های بین المللی برای گسترش فرا مرزی کسب وکار خود فکر میکنید طراحی سایت حرفه ای مختص برای کسب و کار شما گزینه بسیار مناسب تری خواهد بود تا به پیشرفت مورد نظر خود دست یابید
اگر برای طراحی وب سایت خود از جمله طراحی سایت چندزبانه جوملا یا طراحی سایت چند زبانه حرفه ای نیاز به مشاوره داشتید با ما در تماس باشید تا با مشاوره رایگان سینو وب بهترین نتیجه و تصمیم را بگیرید.


کاربرد و تفاوت طراحی وب سایت جوملا با طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت با جوملا به دلیل داشتن قالب های اماده فرایند زمان بری نخواهد بود و شاید در عرض چند ساعت شما دارای یک سایت با امکانات بسیار زیادی شوید. سایت جوملا به دلیل قالب های اماده هزینه به مراتب پایین تری خواهد داشت که از جمله مزیت های آن به شمار می رود ولی امنیت ضعیف تر و عدم پشتیبانی بلند مدت ضعف بزرگی محسوب می شود.
وب سایت های جوملا به دلیل افزونه‌های آن که توسط توسعه‌دهندگان دیگر ایجاد شده‌اند، در گذر زمان آسیب‌پذیری‌های متعددی را تجربه کرده است ولی در حال حاضر با گذشته زمان و برطرف شدن بسیاری از این آسیب‌پذیری‌ها، هم‌اکنون جوملا از امنیت خوبی برخوردار است.
از دیگر تفاوت های وب سایت جوملا با طراحی اختصاصی سایت این است که، قالب های آماده کدنویسی پیچیده ای دارند و شما نمی توانید به راحتی به قسمت های مختلف برای اعمال تغییرات بیشتر دسترسی داشته باشید. اما قالب هایی که اختصاصی هستند و توسط یک تیم طراحی و متخصص صرفاً برای شخص شما طراحی شده اند قابل اعتماد هستند و مورد توصیه ما نیز خواهد بود. چرا که چنین طراحی دارای امنیت بالاتر می باشد و باگی ندارد.
جوملا دارای هزاران افزونه‌ی رایگان و تجاری است که در توسعه‌ی یک سایت سازمانی و شرکتی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند و در عوض برای طراحی وب سایت های فروشگاهی به دلیل عملکرد نه چندان مناسب افزونه‌های جوملا، استفاده از آن توصیه نمی‌شود.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت sinoweb می باشد