سینو وب > طراحی سایت > طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی، نیازی اساسی

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت در ایران، بسیاری از مشاغل تصمیم به راه اندازی وب سایت گرفته اند که پزشکان نیز از این قضیه مثتثنی نیستند. علم پزشکی هر روزه در حال پیشرفت و تکامل میباشد و فقدان اطلاعات و دسترسی کم به اطلاعات درست در این زمینه کاری میتواند برای خیلی از افراد مشکل ساز گردد. شاید شما هم اطلاع داشته باشید که روزانه میلیون ها نفر در موتورهای جست و جو به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان میگردند و در نهایت به وب سایت مورد نظر رسیده و از اطلاعات داخل آن استفاده مینمایند. علاوه بر آن پزشکان می توانند برای خود یا کلینیک و بیمارستانی که در آن فعالیت دارند، وب سایت راه اندازی نمایند و از این طریق خدمات خود را به صورت اینترنتی در اختیار عموم مردم قرار دهند.در اصل طراحی سایت پزشکی یکی از روش‌های ارائه‌ی خدمات و اطلاعات و جذب مخاطبان برای پزشکان، دندانپزشکان، گروه‌های پزشکی، درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و سایر مراکز پزشکی و درمانی به شمار می‌رود.
طراحی سایت پزشکی، یکی از حساس ترین انواع طراحی ها می باشد. نوع طراحی وب سایت برای پزشکان باید به گونه ای باشد که کاربر و بازدید کننده به سرعت به هدف خود برسد و بتوانند اطلاعات مورد نیاز، شامل تخصص پزشک یا تخصص های مرکز پزشکی، اطلاعات تماس دکتر، بیمارستان، مطب و غیره را به راحتی پیداکند. طراحی سایت پزشکی اگر به درستی و با اصول درست انجام شود هم برای بازدید کننده و هم برای پزشک و یا مرکز پزشکی مفید خواهد بود.
 امید می رود که با گسترش روز افزون جامعه مجازی کاربران بتوانند نیاز های خود را با جست و جو در در میان وب سایت های پزشکی برطرف کنند. و پزشکان با طراحی سایت پزشکی شخصی و بیمارستان ها و کلینیک ها با طراحی سایت پزشکی حرفه ای با به کار گیری امکاناتی مانند سیستم رزرو وقت آنلاین بخشی از کار خود را به دست تکنولوژی بسپارند تا هم بخشی از کارشان سبک شود و هم از شلوغی بیمارستان ها و کلینیک ها کاسته شود و از طرف دیگر لیستی آنلاین از وقت های رزور شده داشته باشند تا بتوانند به طور کاملتر مدیریت کنند.طراحی سایت پزشکی_ داروخانه

طراحی وب سایت پزشکی داروخانه یکی از دغدغه های امروز مردم در حال حاضر این است که به نوعی از رفت و آمد های بیهوده پرهیز کرده و در هزینه و وقت خود صرفه جویی نمایند. داروخانه‌ها نیز همانند سایر گروه‌های مرتبط با پزشکی خدمات مختلفی را می‌توانند به صورت آنلاین ارائه نمایند. از آن جمله می‌توان به پرسش و پاسخ دارویی، پیگیری وجود یا عدم وجود داروهای خاص، مشاوره‌ی آنلاین و خدمات دیگر که در جلب رضایت بیماران اثرگذار است، اشاره نمود.
از جمله مهم ترین ویژگی های یک سایت پزشکی داروخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
معرفی دارو ها و موارد استفاده و همچنین عوارض آن ها
جستجوی داروهای داروخانه در سایت داروخانه
مکان اطلاع رسانی پزشکی به افراد
قابلیت فروش اینترنتی دارو و محصولات بهداشتی در  سایت داروخانه
امکان اطلاع رسانی داروهای موجود
ارائه اخبار و مقالات دارویی

وب سایت مشاوره در بستر سایت های پزشکی

طراحی سایت‌های پزشکی که به طور مستقیم با پزشک خاص یا مجموعه‌های خاص در ارتباط نباشد و خدمات سلامت مانند مشاوره، آموزش و پرسش و پاسخ برای بیماران را به صورت آنلاین فراهم کند امکان‌پذیر است. بسیاری از بیماران پیش و پس از مراجعه به پزشک علاقمندند اطلاعاتی دقیق و مفید را به صورت اینترنتی کسب کنند. ایجاد سایت‌های پزشکی که بتواند مشاوره‌های تخصصی و اطلاعات علمی را به صورت اینترنتی در اختیار این گروه از بیماران قرار دهد می‌تواند ابزاری خوب برای بازاریابی اینترنتی به شمار آید.امکانات طراحی سایت پزشکی

_ مدیریت اخبار و مقالات پزشکی
ارائه جدید ترین اخبار و مقالات خدمات پزشکی
_ سوالات رایج پزشکی

یک سایت پزشکی حتما باید لیستی از متداول ترین سوالات مطرح شده توسط کاربران و پاسخ جامع و کامل به سوالات را دارا باشد
_ دسترسی سریع و راحت به منوها و مطالب مهم در سایت پزشکی
_ نوبت دهی آنلاین

از موارد مهم در طراحی سایت پزشکی، سرویس رزرو آسیون آنلاین می باشد. سیستم جامع رزو آنلاین این امکان را در اختیار بیماران قرار می دهد تا از زمان های خالی و روزهای ویزیت مطلع شده و به آسانی و بدون مراجعه حضوری بتوانند نسبت به گرفتن نوبت در روز و ساعتی که برایشان مقدور است اقدام نمایند
_ پرسش و پاسخ

این قسمت درطراحی سایت پزشکی از موارد مهم به مار می رود چرا که بیماران سوالات بسیاری حتی پس از مراجعه به پزشک دارند. در این قسمت مراجعان به سایت پزشکی سوالات عمومی خود از جمله خدمات بیمه ای و بیمه های طرف قرارداد پزشک و … را مطرح ساخته و پزشک مربوطه به آنها پاسخ می دهد
_ گالری تصاویر و ویدئو یک سایت پزشکی باید بخشی را به گالری تصاویری اختصاص دهد و در آن خدمات و تجهیزات بیمارستان یا درمانگاه را با عکس و ویدئو معرفی کند.


نکات مهم طراحی سایت پزشکی نکات مهم طراحی سایت پزشکی
_ با طراحی سایت پزشکی خصوصی یا طراحی سایت پزشکی مخصوص بیمارستان، پزشک یا پزشکان می توانند سوابق معالجات خود را به صورت گرافیکی و با استفاده از تصاویر واقعی به بیماران نشان دهند و از این طریق اطمینان بیمار را نسبت به کار خود جلب نمایند.
_ یک پزشک با طراحی سایت پزشکی می تواند علاوه بر معرفی خود و رزومه کاری به معرفی مقالات و یافته های جدید خود بپردازد.
_ پزشکان و متخصصان باید به این باور برسند که دیگر زمان آن فرا رسیده تا با طراحی سایت پزشکی شعبه مطب خود را در عرصه اینترنت نیز دایر نمایند و از این طریق به موفقیت های بیشتری دست یابند و چندین قدم از همکاران خود جلو بزنند چرا که آنان از طریق خدمات و سرویس های مختلف طراحی وب سایت پزشکی خود از جمله: تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی، نوبت دهی آنلاین و … هم بیماران و هم خود را از اثرات نامطلوب مراجعات حضوری دور می کنند.
_ با استفاده از طراحی سایت پزشکی قوی میتوان جدا از ارائه ی خدمات به مشتریان و بیماران گذشته، متقاصیان جدیدی نیز پیدا نمود و با افزایش سرعت کاری خود به بیماران بیشتری رسیدگی کرد.
_ امروزه طراحی وب سایت اختصاصی و طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت پزشکان و طراحی وب سایت پزشکی و طراحی سایت مراکز درمانی مستقل برای پزشکان و مراکز درمانی، معتبر ترین و شایسته ترین نوع حضور پزشک در شبکه اجتماعی به شمار می رود.
_ طراحی سایت پزشکی می‌تواند راه‌حلی برای پزشکان باشد تا با بیماران خود تعامل و ارتباط برقرار کنند و به آنها کمک کنند.

متاسفانه برای فیلتر شما محصولی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت sinoweb می باشد