سینو وب > طراحی سایت > طراحی وب سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی، نیاز دنیای کنونی

آنچه در حال حاضر بسیاری از افراد در دنیای مجازی به سمت آن متمایل شده اند، داشتن یک سایت شخصی جهت معرفی و نمایش رزومه کاری هر شخص است. بسیاری از متخصصان تمایل دارند علاوه بر معرفی شخصی خود، نمونه کارها، پروژه ها و فعالیت های اختصاصی خود را نیز در کارنامه کاری کاملی ارائه نمایند.البته با پدید آمدن شبکه های اجتماعی مختلف و توسعه وبلاگ های شخصی تصور میشود که نیاز به طراحی وب سایت شخصی کاهش پیدا کرده است. گرچه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها میتوانند برای افراد به عنوان یک معرفی کننده آنلاین باشند، اما طراحی یک وب سایت شخصی تحت دامنه اینترنتی مختص فرد، برای کسانی که نیاز به سایت شخصی دارند، چندین برابر مفید تر میباشد.در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ ها ، گرافیک یا به صورت ثابت و غیرقابل تغییر است یا از امکانات گرافیکی محدودی برای تغییرات جزئی گرافیک میتوان استفاده کرد اما مسئله ی مهم که در طراحی سایت شخصی حائز اهمیت است، قالب و گرافیک زیبا و جذاب سایت میباشد. گرافیک و قالب وب سایت شخصی باید طبق نظر شخص و با توجه به روحیات، تخصص ها و اهداف آن طراحی گردد وبسایتهای شخصی برای معرفی فرد، دیدگاهها، تعقیب اهداف سیاسی، علمی یا فرهنگی، ارایه سوابق، آثار، آفرینشها و فعالیتهای هنری، علاقه مندیهای حرفه ای، یا تعقیب هر نوع علاقه مندی شخصی یا اجتماعی فرد یا گروهی از افراد مناسبند. وبلاگ، گالری، سایت تحلیلی، وب سایت یک استاد دانشگاه، وب سایت یک نامزد انتخاباتی، وب سایت یک نویسنده و بسیاری دیگر از کاربردها را می توان برای طراحی سایت شخصی تصور کرد.


در دسترس بودن با طراحی سایت شخصی در دسترس بودن با طراحی سایت شخصی
با طراحی سایت شخصی شما می توانید زمان بیشتری در دسترس باشید. امروزه بسیاری از افراد و شرکتها برای جذب نیروی کاری خود از روشهای قدیمی مانند روزنامه و... کمتر استفاده می کنند و برای کاهش هزینه های خود از فضای مجازی بهره می برند. شما با طراحی سایت شخصی می توانند خود را بهتر در معرض دید قرار دهید و قطعا هر چه شما شهرت بیشتری در سرچ گوگل داشته باشد احتمال پیشنهادات کاری بیشتر می شود.
طراحی سایت شخصی و انتشار سابقه و رزومه خود طراحی سایت شخصی و انتشار سابقه و رزومه خود
در گذشته تمامی رزومه ها و سابقه کاری یک شخص باید به صورت حضوری یا نهایتا با تهیه پرینت به دیگران معرفی میشد ولی امروزه بیشتر آنها میتواند به صورت دیجیتال به افراد مختلف ارسال گردند تا روند کاری برای استخدام یا پیشنهادات کاری به سرعت بیشتری طی شوند و راه رسیدن به موفقیت تنها با طراحی سایت شخصی تان سریع تر طی خواهد شد.


موفقیت در طراحی سایت شخصی

به دلیل اینکه ساختار و ظاهر سایت های شخصی با توجه به نوع کارکرد و کاربرد آنها متغییر است برای موفقیت در طراحی وب سایت شخصی باید با انتخاب آگاهانه سیستم های مدیریت محتوای مناسب و همچنین پیاده سازی و اجرای قالب گرافیکی و چشم نواز و متناسب با کاربرد مورد نظر مالک سایت، کارآیی اینگونه وب سایت ها را افزایش داد.
برای موفقیت در طراحی وب سایت شخصی ویژگی های زیادی مطرح است. سایت های طراحی شده با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند و هدفی که برای آن طراحی شده اند ویژگی های خاص خود را دارند. در اینجا به تعدادی از آنها اشاره میکنیم :
_ انعطاف پذیری در طراحی وب سایت شخصی:
سایت های شخصی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند
_ مدیریت آسان سایت شخصی:
یکی از ویژگی های مهم در طراحی سایت شخصی قسمت مدیریت سایت شخصی میباشد که این مدیریت باید بسیار ساده و در عین حال کاربردی باشد. در سیستم های مدیریت محتوای آماده عمدتاً این مسئله رعایت نشده و مدیر سایت با فضای مدیریتی وسیعی در تعامل است که از اکثر امکانات هرگز استفاده نخواهد کرد.
_ ریسپانسیو بودن در طراحی سایت شخصی:
با فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی میباشد.

sinoweb متخصص در طراحی انواع سایت

شرکت طراحی سایت sinoweb متشکل از گروهی متخصص و مجرب با هدف ارائه روش های نوین ارتباطات و با تکیه بر توانمدی های خود در طی چندین سال فعالیتش در زمینه طراحی و تولید وب سایتهای اینترنتی و پرتال های مخابراتی، گام به گام همراه رقبای خود به پیش رفته و خوشبختانه توانسته در حوزه طراحی وب سایت در موضوعات متنوع به خصوص طراحی سایت شخصی و سئو و بهینه سازی آن تجربه خوب و لذت بخش برای مشتریان به ارمغان آورد.

متاسفانه برای فیلتر شما محصولی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت sinoweb می باشد