سینو وب > طراحی سایت > طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی وب سایت تبلیغاتی


شیوه نوین تبلیغات با طراحی وب سایت تبلیغاتی

امروزه تبلیغات نقش بسیار مهمی را در کسب و کار بازی می کند به گونه ای که تبلیغات تاثیر چشم گیری در میزان فروش هر فعالیتی داراست. تبلیغات در هر زمان و شرایطی حتی برای کسب و کارهای بسیار بزرگ لازم و ضروری میباشد. از جمله بهترین روش هایی که امروزه رونق چشم گیری داشته طراحی وب سایت تبلیغاتی است که با توجه به اهمیت تبلیغات در این امر طراحی وب سایت تبلیغاتی یکی از رایج ترین انواع وب سایت در دنیای وب فارسی به شمار می رود.
از جمله وب سایت های تبلیغاتی موفق در این زمینه وب سایت هایی مثل سایت دیوار و شیپور هستند که با به کارگیری روش های نوین در سال های اخیر با گرافیک بسیار ساده و سهولت استفاده از آن ، تحولی تازه در سایت های تبلیغاتی به وجود آورده اند. ساخت و طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی به دو صورت رایگان و غیر رایگان جود دارد که با وجود رقابت بسیار در این نوع از طراحی سایت از موضوعات پر رقابت شناخته می شوند و پیدا کردن مقام و جایگاهی در این زمینه دشوار و سخت خواهد بود.
کارشناسان و مشاوران دیجیتال مارکتینگ اغلب توصیه می‌کنند که برای موفقیت در زمینه طراحی وب سایت تبلیغاتی ضروری است که طراحی وب سایت تبلیغاتی در یک موضوع و فیلد خاص انجام گیرد و با تعیین دقیق نیازها و خواسته‌های مخاطبین و متقاضیان بازار اهداف ایجاد گردد تا مورد استقال قرار بگیرد.
بهتر است اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید این کار را به یک شرکت طراحی سایت متخصص بدهید تا با طراحی سایت حرفه ای راهی هموار تر را در پیش روی شما قرار دهد چرا که هر شرکت برنامه نویسی توانایی طراحی وب سایت های پر رقابت را نخواهد داشت چرا که در این نوع طراحی سایت ها باید همه ی زمینه های ساخت سایت از جمله امکانات و گرافیک خاص، سئو و بهینه سازی و ... را رعایت کرد تا بتوان با رقبا به رقابت پرداخت.


ویژگی هایی که در طراحی وب سایت تبلیغاتی باید رعایت شود

قرار دادن سیستم ثبت نام در وب سایت برای درج آگهی های مختلف
گروه بندی آگهی ها بصورت آگهی های استانی یا منطقه ای در طراحی وب سایت تبلیغاتی
قرار دادن بخش آگهی رایگان در وب سایت برای تبلیغات
بخش مدیریت و ویرایش آگهی ها در طراحی وب سایت تبلیغاتی
محاسبه خودکار هزینه انواع آگهی ها در طراحی وب سایت تبلیغاتی
پرداخت هزینه انواع آگهی از طریق روش های آنلاین و غیر آنلاین
گذاشتن ستاره برای اولویت دهی به آگهی ها
قرار دادن بخش مشخصی برای انواع آگهی های ویژه یا رایگان ، ستاره دار و ...
آمار طراحی وب سایت تبلیغاتی : بخشی است شامل تعداد آگهی موجود و آگهی امروز، تعداد کل بازدید ها
فرم تماس با ما و بقیه فرم هایی که برای ثبت نام طراحی سایت تبلیغاتی احتیاج است
امکان دسته بندی کردن آگهی ها و گذاشتن زیر گروه برای دسته های مختلفآگهی ها
گذاشتن امکان تماس با آگهی دهنده در طراحی سایت تبلیغاتی


رمز موفقیت در طراحی وب سایت تبلیغاتی

از جمله اصول مهم و ضروری در طراحی وب سایت تبلیغاتی دارا بودن مخاطب و بازدیدکننده فراوان است. اگر سایت طراحی شده کاربران زیادی داشته باشد قاعدتاً آگهی‌های بیشتری هم به سمت سایت شما سرازیر خواهد شد. و اگر سایتی مخاطب کمی داشته باشد حتی کاربران برای ثبت اگهی رایگان تمایلی پیدا نمی کنند چراکه باوجود اینکه هزینه‌ای را نمی‌پردازند، یقین دارند که قرار دادن آگهی بدون مخاطب و کاربر، بی‌اثر و بی‌حاصل خواهد بود و برعکس حاضر هستند در سایتهای تبلیغاتی پرمخاطبی مانند دیوار یا شیپور هزینه کنند تا آگهی آن‌ها بالاتر از آگهی‌های رقبایشان، در دید و توجه کامل قرار گیرد.
البته در طراحی وب سایت تبلیغاتی در کنار این عامل عواملی چون دسته بندی سایت (املاک، ورزشی، خدماتی و ...)، گرافیک جذاب، عنوان و url مناسب و ... وبه خصوص بهینه سازی که از جمله ویژگی های عمومی هر سایت می باشد نیز باید رعایت شوند تا در طراحی وب سایت تبلیغاتی موفق عمل کرد باشید.


شرکت سینو وب متخصص در طراحی وب سایت تبلیغاتی

همانطور که گفته شد برای طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی ها لازم است کار را به یک شرکت متخصص و مجرب بدهید تا بتواند یک وب سایت مناسب برای تامین نیاز های شما را در اختیارتان قرار دهد. شرکت طراحی سایت سینو وب با استفاده از آخرین تکنولوژیهای روز تلاش کرده تا در زمینه ساخت و طراحی وب سایت تبلیغاتی در میان رقبای قدرتمند خود حرفی برای گفتن داشت باشد. ما در طراحی وب سایت تبلیغاتی از هیچ گونه نرم افزار آماده و سورس کد های مجانی و آماده موجود در سایت های مجازی استفاده نخواهیم کرد. سینو وب با تجربه چندین ساله در این زمینه مفتخر است که توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. شما پیش از ثبت درخواست خود می توانید با مشاوره اختصاصی با مشاوران شرکت سینو وب تماس حاصل نموده تا با راهنمایی متخصصان ما بهترین گزینه را برای طراحی وب سایت تبلیغاتی خود داشته باشید. شرکت سینو وب با طراحی های موفق در زمینه سایت های تبلیغاتی با استفاده از نیروهای مجرب و گرافیست های حرفه ای و سئو کاران بسیار با تجربه در امر طراحی سایت و بهینه سازی سایت خدمت شماست.

متاسفانه برای فیلتر شما محصولی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت طراحی سایت sinoweb می باشد